Αυτός ο ιστότοπος δεν ενημερώνεται πλέον.

Για όλες τις νέες αναρτήσεις θα πρέπει να επισκέπτεστε τον νέο ιστότοπο της Διεύθυνσης:

dipe.pie.sch.gr

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η διαδικτυακή ημερίδα "Σχολική Κοινότητα και Πανδημία Covid-19" που διοργάνωσε η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευση Πιερίας. Ευχαριστούμε θερμά του εισηγητές κ Βούρα Νότα, κ Παπαευαγγέλου Βάνα και κ Τσανικίδη Ηρακλή.

Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας στο πλαίσιο της ενημέρωσης σχετικά με την πανδημία και τη διαχείρισή της από τη σχολική κοινότητα, διοργανώνει επιστημονική διαδικτυακή ημερίδα με θέμα: «Σχολική Κοινότητα και Πανδημία Covid-19», τη Δευτέρα 20 Σεπτεμβρίου 2021στις 18.00 έως τις 20.00 για εκπαιδευτικούς, γονείς και κηδεμόνες των μαθητών της Α/θμιας Εκπ/σης Πιερίας.

Για το Δελτίο Τύπου, πρόγραμμα και οδηγίες πατήστε εδώ

Σύνδεσμος τηλεδιάσκεψης ημερίδας: srv-dipe.pie.sch.gr/webex